NameLocationsContact Info.
Rachel Abbett
Samir Abou Shaheen
Joel Adablah
Anna Adams
Neda Arabzadeh Nosratabad
Bridgett Ashley
Suliman Ayad
Basel Bandak
Bimazubute Baruani
Rebecca Beasley
Drake Beery
Edmundo Bello da Silva Filho
Jasleen K Bindra
Alexander J Blanchard
Mitchell B Bogle
Maribel Borger
Stefan Brits
Mayassa Burjas Bou Dargham
Daniel Callen
Adam Campbell
Joanna Campbell
Katelyn Carnevale
Lab:CSL2506
Maya Chaaban
Mengqi Chai
Alexander Chemey
Yuhui Chen
Po-Hsiu Chien
Brandon Cooper
Tyler Cropley
David Dan
Heather Dang
Kirsten Daykin
Jose D Delgado-Saldarriaga
Matthew Dickman
Tristan Dilbeck
Mathew Donohue
Gabriel dos Passos Gomes
Lab:5806
Liang Du
Office:4702 CSL
Christopher Dyer
Wesley Eaton
Quintin Elliott
Matthew Ellis
Lab:CSL2506
Email:mellis@chem.fsu.edu
Lab:607.972.9540
Jeffery Ellison
Tate Engstrand
Kimberly Evans
Christopher J Evoniuk
Lab:CSL 5806
Hadi M Fares
Robert Filla
Brandon Fultz
Joshua P Gagnier
Alyssa Gaiser
Shane S Galley
Edgar Gonzalez-Rodriguez
Office:5802C
Kerestin Goodman
Samuel M Greer
Ryan Greer
Gina Guillory
John Haddock
David Hardy
Lindsey Hardy
Trevor Harris
Lab:CSL 5803
Lidong He
Mary Hertz
Sean Hill
Lab:5200
Email:shill@chem.fsu.edu
Office:2255718738
Lab:8506450658
Anthony Hoffman
Jeremy Hrudka
Cera Hsu
Thien Hua
Audrey Hughes
Joseph Hurley
Taylor Isasi
David B Jeffcoat
Tingting Jiang
Zhicheng Jin
Minyoung Jo
Taylor Johnston
Anshika Kapur
Robert Kieber
Samuel R Kirk
Bonnie Klamm
Spencer Klepper
Pamela Knoll
Logan Krajewski
Nicholas Kramer
Febin Kuriakose
James Law
Jusung Lee
Weijia Leng
Jeffery W Lengyel
Xiang Li
Yuan Lin
Josue Liriano
Peilu Liu
Peiye Liu
Haoyu Liu
Brian Long
Sandrine Lteif
Miguel Macias Contreras
Dallas Mann
Elvis Maradzike
Matthew Marsh
Michael Maxwell
Malcolm McCray
David Meeker
Atousa Mehrani
Quinton J Meisner
Dinesh Mishra
Pablo Montanez
Mohammad Mostafanejad
Office:3806 CSL
Mohammad Mostafanejad
Nikita Mukhitov
Daniel Nascimento Da Silva
Office:3806 CSL
Email:dsilva@chem.fsu.edu
Lab:850.645.8614
William Neary
Lab:CSL5801
Nam Nguyen
Edward Nguyen
Sydney Niles
Sean O'Neill
Arthur P Omran
Chongin Pak
Johanna Papa
Sawankumar Patel
Nathan Peek
Woody Perng
Zeljka Popovic
Wesley Potter
Jonathan Putman
Sanath Ramakrishna
Ron Ramsubhag
Alex Robb
Alyssa Rose
Judith Roth
Kevin Ryan
Christopher Sabal
Anna Salvati
Joshua Santiago
Luis Saucedo
Behtash Shakeri
Yiseul Shin
Joseph Sperling
Shawn Sternisha
Yue Su
Richard Surmaitis
Dayton J Syme
Zachary Tener
Chong Teng
Allison Tierney
Ustab Ungor
Okten Ungor
Parth Vakil
Office:CSL2506
Karin A Vallega
Guillermo Vasquez
Nam Vu
Jamie C Wang
Qingpu Wang
Zhe Wang
Sisi Wang
Pengbo Wang
Yao Wang
Evan Warzecha
I-An Wei
Frankie White
Mo yang
Mark Yarolimek
Chengqi Zhang
Jin Zheng
Yan Zhou